KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 14409368

nr 1440 9368

Akvareller

4 st på siden, Kina, 26x38, oramade, akvarell. Signerad

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 20 december 2021
kl 19:31:10

18/12 21:33:19 1      500 kr
19/12 18:58:16 2      Vinnande bud